دانلود Real Strike – Multiplayer FPS v1.7 – بازی اعتصاب واقعی اندروید

پیشنهاد ویژه به طرافداران بازی های اکشن و تیراندازی

بازی اندروید Real Strike – Multiplayer FPS یک بازی اکشن در سبک بازی های تیراندازی میباشد که هم اکنون از طریق رسانه جوان موبایل در اختیار علاقمندان به بازی های تیراندازی و اکشن قرار گرفته است. این بازی اندرویدی یک بازی اول شخص تک تیرانداز میباشد و شما در نقش یک تک تیرانداز بازی خواهید کرد و وظیفه ی شما حفاظت از جان خود و تیمتان در برابر دشمن است. هر دشمنی که قصد کشتن شما را دارد بکشید و با هدف گیری های دقیق به سمت دشمن، به آنها شلیک کنید و آنها را نابود کنید. مهارتهای تیراندازی خود را به دشمنان نشان دهید و در مبارزات تیمی پیروز نبرد شوید.

در بازی اندروید Real Strike – Multiplayer FPS با ورود به بازی room خود را انتخاب نمایید و به صورت تیم با اعضای room در برابر تیم های دیگر مبارزه کنیدو به دشمنان شلیک کنید. با ایجاد roomm جدید میتوانید اعضای تیمتان را انتخاب کنید همچنین میتوانید تیم رقیب خود را هم انتخاب کنید و با هم به مبارزه بپردازید تیمی که بیشترین تعداد از دشمن را کشته باشید برنده میشود. در این بازی اندرویدی ۵ محیط مختلف برای مبارزات میتوانید انتخاب نمایید و از یکبازی تیراندازی با گرافیک عالی و بینظیر لذت ببرید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Real Strike – Multiplayer FPS :

– بازی اکشن در سبک بازی های تیراندازی

–  بازی در نقش تک تیرانداز اول شخص

– حفاظت از جان خود و تیم در برابر دشمن

–  هدف گیری های دقیق به سمت دشمن و شلیک به آنها

– نمایش مهارتهای تیراندازی خود به دشمنان در نبردها

– انتخاب room و بازی با اعضای room به صورت تیم

– مبارزه در برابر room و تیم های دیگر

– امکان انتخاب اعضای room و تیم مقابل

– کشتن تعداد اعضای بیشتر از دشمن برای پیروزی در نبرد

– انتخاب ۵ محیط مختلف برای مبارزات

– دارای گرافیک عالی و بینظیر

 

بازی اندروید Real Strike – Multiplayer FPS در گوگل پلی امتیاز ۴٫۰ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و بی از  ۵۰۰ هزار کاربر در مارکت گوگل پلی اینبازی اکشن و تیراندازی با گیم پلی جذاب را دانلود کرده اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *