دانلود Pretty Ballerina v1.3.0 – بازی رقصنده ی باله زیبا اندروید

بازی اندروید Pretty Ballerina یک بازی دخترانه وسرگرم کننده با گیم پلی جذاب میباشد. در این بازی اندرویدی در نقش دختر زیبای رقصنده بازی کنید. رقص باله طراحی کنید و به بهترین رقصنده ی باله تبدیل شوید. با صدها حرکت مختلف رقصهای خود را طراحی کنید و در برنامه های مختلف آنها را برای دیگران اجرا کنید و به یک رقصنده ی رویایی تبدیل شوید. کفشهای باله خود را بپوشید و روی استیج پر نور مهارتهای رقص خود را به دیگران نشان دهید. از بهترین اجراهای خود فیلم بگیرید و آنها را بارها تماشا کنید.

در بازی اندروید Pretty Ballerina قبل از شروع برنامه ها باید به زیباترین شکل کاراکتر خود را آرایش کنید. موهای دختر رقصنده را بشویید و بهترین مدل که مناسب برای رقص باله میباشد را برای موهایش درست کنید. لباس رقص باله را از بین لباسهای مختلف انتخاب نمایید و زیباترین لباس را برای دختر رقصنده انتخاب نمایید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی و بینظیری ارائه شده است و و جود فضاهای متنوع و رنگارنگ در بازی، تجربه ی یک بازی دخترانه ی بینظیر را به کاربران ارائه میدهد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Pretty Ballerina :

– بازی دخترانه وسرگرم کننده با گیم پلی جذاب

– بازی در نقش دختر زیبای رقصنده

– طراحی رقص باله با صدها حرکت مختلف

– تبدیل شدن به بهترین رقصنده ی باله

– اجرای رقص باله در برنامه های مختلف

– فیلم گرفتن از بهترین اجراها و تماشای آنها

– آماده کردن دختر رقصنده قبل از اجرا

– آرایش کردن و مدل دادن به موها

– انتخاب زیباترین لباس رقص باله برای دختر رقصنده

– دارای گرافیک عالی و فضاهای متنوع و رنگارنگ

 

بازی اندروید Pretty Ballerina در گوگل پلی امتیاز ۴٫۲ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و با بیش از ۱۰ میلیون دانلود در مارکت گوگل پلی به یکی از پر طرفدارترین بازی های دخترانه تبدیل شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *