دانلود Ninja Assassin v1.1.5 – بازی نینجا های قاتل اندروید

بازی اندروید Ninja Assassin یک بازی سرگرم کننده در سبک اکشن فانتزی میباشد. در این بازی اندرویدی نینجاهای قهرمان باید با دشمنان روبرو شوند و انتقام بلایی که دشمنان بر دهکده آورده اند را بگیرند. ماموریت نینجاها تنها کشتار دشمنان و رحم نکردن به آنها میباشد. در نقش نینجا بازی کنید و در مسیر با دشمنان مختلف روبرو شوید و با استفاده از اسلحه های متنوع و قدرتمند دشمنان را نابود کنید. در نبرد با دشمنان از مهارتهای جنگندگی استفاده کنید و با شمشیر روح و بمب انرژی و اسلحه های دیگر دشمنان را نابود کنید.

در بازی اندروید Ninja Assassin با هیوای بزرگ روبرو شوید و با شلیک اسلحه های قدرتمند هیولای بزرگ را نابود کنید و ماموریت خود را با موفقیت به پایان برسانید. مهارتهای مبارزه خود را ازتقا دهید و با قدرت بیشتری در برابر هیولای بزرگ و دشمنان دیگر روبرو شوید و آنها را نابود کنید. ماموریت های مختلف را انجام دهید و با پیروزی در مبارزات جوایز مختلف به دست آورید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی و بینظیر ارائه شده است و وجود کاراکترهای متنوع از دشمنان و مبارزه در فضاهای مختلف اکشن، یک بازی اکشن فانتزی بینظیر به وجود آورده است.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Ninja Assassin :

– بازی سرگرم کننده در سبک اکشن فانتزی

– بازی در نقش نینجای قهرمان و مبارزه با دشمنان

– انتقام گرفتن از دشمنان و نابود کردن آنها

– استفاده از شمشیر روح، بمب انرژی و اسلحه های دیگر

– شلیک اسلحه های قدرتمند به هیولای بزرگ و نابود کردن آن

– امکان ارتقای مهارتهای مبارزه و قدرت نینجا

– انجام ماموریت های مختلف

– دارای گرافیک عالی و فضاهای مختلف اکشن

 

بازی اندروید Ninja Assassin  در گوگل پلی امتیاز ۴٫۴ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و بیش از ۵۰ هزار کاربر در مارکت گوگل پلی این بازی اکشن فانتزی با گیم پلی جذاب را دانلود کرده اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *