دانلود Jungle Clash v1.0.8 – بازی استراتژیک نبرد جنگل اندروید

بازی اندروید Jungle Clash سری جدیدی از بازی های استراتژیک و آنلاین میباشد که تجربه جدیدی از بازی های استراتژیک برروی موبایل ها و دستگاه هایاندروید شما به ارمغان می آورد.

بازی اندروید Jungle Clash در اعماق جنگل رخ میدهد و شما باید برای حفظ قلمرو خود تلاش کنید و برای نابودی دشمنان وارد نبردهای استراتژیک و جنگ های واقعی شوید. در این بازی اندرویدی شما چندین کارت در اختیار دارید که در هرکدام فضای بازی متفاوت است و نبردهای مهیج و دشوارتری در انتظار شماست گاهی در اعماق جنگل به نبرد با دشمن میروید، گاهی در فضا قدم میگذارید و یا گاهی جنگ ها در بین گدازه های آتش صورت میگرد، شما با کسب امتیاز میتوانید کارت های بیشتری را قفل گشایی کنید و به مراحل جدیدتری قدم گذارید. شما میتوانید از سربازان مختلفی که هر کدام قابلیت های ویژه ای دارند استفاده کنید و با جمع آوری سربازان یک ارتش شکست ناپذیر تشکیل دهید. سپس برای حفظ قلمروتان با سایر کاربران وارد جنگ های آنلاین میشوید و میتوانید در رقابت های PVP انلاین شرکت کنید و باید بهترین نقشه های استراتژیک را پیاده کنید تا شما پیروز میدان باشید. همچنین شما میتوانید در طول بازی از تجهیزات جنگی مختلفی استفاده کنید علاوه بر اینکه میتوانید از انواع تجهیزات دفاعی هم برای دفاع در برابر حملات دشمن استفاده کنید. در این بازی اندرویدی میتوانید سلاح های جدیدتری را نیز قفل گشایی کنید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Jungle Clash :

– شرکت در نبردهای استراتژیک

– وجود کارت های مختلف که در هرکدام محیط بازی متفاوت است

– استفاده از سربازان مختلف برای تشکیل ارتشی قدرتمند

– استفاده از انواع سلاح های جنگی

– شرکت در رقابت هایPVP با سایر کاربران جهانی

– کسب امتیاز و قفل گشایی دستاوردهای جدید

– استفاده از تجهیزات دفاعی گوناگون

– کم حجم برای دانلود

 

بازی اندروید Jungle Clash جزو بازی های استراتژیک محبوب در سبک جدیدی قرار دارد و آخرین نسخه از بازی اندروید Jungle Clash به تازگی روانه بازار شده است. لینک دانلود این بازی اندرویدی در اختیار کاربران محترم قرار دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *