دانلود Chaos Chronicle v1.6.1 – بازی تاریخچه ی هرج و مرج اندروید

با بیش از ۵,۰۰۰,۰۰۰ دانلود در مارکت گوگل پلی

پیشنهاد ویژه به طرافداران بازی های اکشن 

بازی اندروید Chaos Chronicle  یک بازی اکشن در سبک نقش آفرینی با گیم پلی جذاب میباشد که هم اکنون برای اولین بار بین سایتهای ایرانی از طریق رسانه جوان موبایل در اختیار علاقمندان به بازی های اکشن قرار گرفته است.در این بازی اندرویدی یک ارتش قدرتمند از جنگجویان تشکیل دهید و برای حفظ خانه ی خود در برابر دشمنان مبارزه کنید. ارتش خود را در نبردهای تاکتیکی فرماندهی کنید و با استفاده از مهارتهای مبارزه ی جنگجویان، دشمنان را شکست دهید.

قدرت و مهارت جنگی قهرمانان را ارتقا دهید و صدها قهرمان افسانه ای به همراه تجهیزات جنگی قدرتمند به دست آورید و ارتش خود را ارتقا دهید و با قهرمانان افسانه ای دشمنان را شکست دهید و قهرمان جهان شوید. بازی اندروید Chaos Chronicle را در ۷۷ حالت مختلف بازی کنید و دشمنان را نابود کنید. در حالت PvP با بازیکنان دیگر در جهان تشکیل ارتش متحد دهید و در برابر ارتش بازیکنان دیگر در جهان در نبردهای شدید ۳۰ به ۳۰۰ به مبارزه بپردازید.

در بازی اندروید Chaos Chronicle در خط داستانی اکشن با ۱۲ قهرمان غرق شوید و در کنار قهرمانان افسانه ای در دنیا جنگ های پر هیجان را تجربه کنید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی HD ارائه شده است و وجود کاراکترهای قهرمان مختلف در فضاهای متنوع اکشن، تجربه ای بینظیر از بازی های اکشن و جنگی به کاربران ارائه میدهد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Chaos Chronicle :

– بازی اکشن در سبک نقش آفرینی با گیم پلی جذاب

– ساخت ارتش قدرتمند از جنگجویان افسانه ای

– مبارزه در برابر دشمنان برای حفظ خانه ی خود

– فرماندهی ارتش در نبردهای تاکتیکی

– استفاده از مهارتهای مبارزه ی جنگجویان در نبردها

– ارتقای قدرت و مهارت جنگی قهرمانان

– مبارزه با دشمنان در ۷ حالت مختلف

– بازی در حالت PvP با بازیکنان دیگر در جهان

– مبارزه در برابر ارتش بازیکنان جهان در نبردهای ۳۰ به ۳۰

– بازی در خط داستانی اکشن با ۱۲ قهرمان

– دارای گرافیک HD و فضاهای متنوع اکشن

 

بازی اندروید Chaos Chronicle  در گوگل پلی امتیاز ۴٫۵ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و با بیش از ۵ میلیون دانلود درمارکت گوگل پلی به یک بازی اکشن و جنگی پر طرفدار تبدیل شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *